Kedim Zayıflıyor Kilo Almıyor

Miuw

Kedimin kilosu çok güzeldi şimdi zayıfladı nasıl kilo aldırırım aminosol somon yağı aldım yeni umarım ise yarar birde kefire basladim

3 CEVAP

ebrardogan

İlk olarak kediye hem kuru hem de yaş mama kesinlikle vermelisin. Ayrıca vitaminler Kedi Çimi, ve Ödül Mamaları ile de yemesini desteklemelisin. Ayrıca ek besin olarak yoğurt ve su ile karıştırılmış az miktarda süt verebilirisin. Eğer bunlar kilo aldırmaz ise bir veteriner kontrolü şart.

smg

benim kedimde de aynı sorun vardı envayi çeşit mama denedim parasından kaçınmadan en iyilerinden aldım yine de yemedi. veterinerimi değiştirdim yeni gittiğimiz veteriner hekim ağız içinde nekroz olmuş doku tespit etti ve orayı ameliyatla deride etti. kedim şu an iştahla yiyor, çok şükür. ağız içini bir kontrol ettirin derim, dişlerinde veya diş etlerinde sorun olabilir

smg

benim kedimde de aynı sorun vardı envayi çeşit mama denedim parasından kaçınmadan en iyilerinden aldım yine de yemedi. veterinerimi değiştirdim yeni gittiğimiz veteriner hekim ağız içinde nekroz olmuş doku tespit etti ve orayı ameliyatla deride etti. kedim şu an iştahla yiyor, çok şükür. ağız içini bir kontrol ettirin derim, dişlerinde veya diş etlerinde sorun olabilir