Kedi Kaç Günde Yeni Çevresine Alışır

senaau

Arkadaşlar merhaba. Önceki evimde 15 ay bahçemde baktığım kedi vardı. Taşınınca yanımda getirdim. 3 hafta oldu. Yeni evimizde bahçe yok. Dışarda büyümüş kedi olduğu için sokağa çıkmak istiyor camın önünde bekliyor. Bende alıştığım için eski bölgesine götürmek istemiyorum çünkü uzak yeni oturdugum eve. Burda dışarıya salsam evin yolunu bulabilir mi? Kaybolur mu?

4 CEVAP

AliTalha71

BENCE 2 3 KEZ BİRLIKTE GEZİN ÇEVREYI TANISIN IYICE. ONDAN SONRA SALABİLİRSİNİZ.

senaau

Canı sıkılınca gezip geri gelsin istiyorum. Yada kışın evde kalabilsin

senaau

Güncel

senaau

Gezdirme tasması aldım taktırmıyor asla :'(