Sokak Köpeği Konserve Mama??

Pofupof

Merhabalar. Yan bahçemizde 12-13 yaşında bir köpek var. Sadece yaş mama ve kemik gibi şeyler yiyor. Normalde komşumuz bakıyor ancak yazlığa gitti. Giderken bana ********** konserveleri bırakmıştı. Ekmekle karıştırıp verdim. Birkaç kere de etli kemik haşladım.
Şimdi konserveler bitmek üzere. Siz ne önerirsiniz? 2 konserve çok rahat bitiyor 1 günde.
Baktığım çok sayıda da kedi var. Anne ve yavrular için onlara da yaşmama veriyorum. Ekonomik olarak çok zorlayıcı oluyor.
Önerilerinizi bekliyorum :)

2 CEVAP

diablerose

tavuk cigeri pirincle beraber haslayip verilebilir. kedi icin de kopek icin de uygun ve ekonomik. haslama suyunu da atmayin, suyuyla beraber verin

diablerose

hatta en ekonomik tarifi veriyorum:
1 bardak suda 1 tatli kaşıgi pirinc haslayin. pirincler haslaninca ayni suya 1 yumurta kirin. yumurta hemen pişecektir. pisince tum bunlari suyuyla beraber baska bi kaseye alip catalla ezip karistirin