Oyuncak

sarpyilmaz

Sizce bebişime oyuncak almalı mıyım yoksa evdeki benim peluş ayılarım ve 2 tane tenis topum yeter mi ?

5 CEVAP

Karasuemin

Sevdiği ilgisinin çektiği bi oyuncak yeterli olacaktır

ursaminor

Oyuncak almayın, oyuncak yapın. :)
Cat toy diy yazın google'a kendiniz yapabileceğiniz binlerce basit oyuncak çıkar karşınıza. O sıkıldığında yenisini yaparsınız.
(Ha şu iki renkli yumuşak trixie toplarından alın o ayrı. En çok onlar oyalıyor :)

Kedi oyuncağında en önemli husus, kedinin ağzında taşıyabileceği ağırlıkta olmasıdır. Ağızlarında taşıyıp saklayamadıkları oyuncaklarla oynamayı pek sevmezler. Hafif ve küçük olması lazım yani (özellikle yavru kediyse). Büyüdüklerinde zaten o peluş oyuncakları itinayla parçalarlar merak etmeyin :D

KedimVar

Olta alabilirsiniz onlara bayılıyorlar

Gamzeakann

Bence yeterli çok oyuncak olması değil önemli olan oynadığı sevdiği oyuncaklarının olması

Zeytinlicorek

Eğer onlarla oynuyorsa bence gerek yok. Benimki mesela şişe kapaklarına bayılıyor. :) alüminyum folyoyu top yapıp oynatıyorum onu da çok seviyor.