Yalvarırım Bakın Ip Yuttu

ecetopc

kedi oltasinin faresi kopmustu bu sabah iple oynuyordu yarisini koparip yutmus me yapacagim lutfen yardim edin biraz malt verdim ama cok endiseliyim ip resimdeki gibi cok da ince sayilmaz ne yapmaliyimk

5 CEVAP

gulsundusmez

veda phytomis tablet veya malt macun bu özellikle ip falan yutan kediler için iyi veya biopetactive cat malt plus acilen alın kedinize verin.Bu süreçte dışkısını kontrol edin kusmasını kontrol edin bağırsak tıkanıklığı belirtileri kusma ve halsizliktir tuvaletle dışkıyla atamaz ise yarın vete götürün film çektirin tıkanıklık var mı tespit edip çıkarmasını sağlarlar. Benim bi arkadaşımın başına geldi ama o fark etmemiş bile 2 gün sonra kusma halsizlikle vete gidince röntgende anlaşılmış.Geçmiş olsun çok panik yapmayın

diablerose

veterinere goturun

simbakedi

evet veterinere goturun en dogru tedaviyi o yapacaktir. ya da haber verin

ecetopcu11

cok tesekkur ederim gulsun hanim simdi veterinere goturuyorum elimde trixie malt vardı biraz ondan verdim umarım büyük bir şey olmaz endişeliyim

Lils

Zeytinyağı hemen tuvalet yaptırıyor. Enjektör ile içirebilirsiniz. Bol bol malt verin ve acilen vete götürün bence.