Mamadan Sıkılma Ve Mama Değişikliği

Kedim aynı mamadan çok çabuk sıkılan bir kedi. 2 kg bile yemeden sıkılabiliyor yani. Şuan nd marka mama kullanıyorum tavuklu. Aynı mama markasının başka çeşidini kullansam bir sorun olur mu

9 CEVAP

theyusra

olmaz

simbakedi

olmaz ama yine de kademeli gecis yapmalisiniz.

eumenid

Bizim kedimiz farklı mamalar yemeyi seviyor. Evde birden çok kuru mama bulunduruyoruz ve karıştırarak veriyoruz. N&d narlı tavuklu ve Acana balıklı severek yiyor. Çeşitlilikten zarar gelmez diye düşünüyorum.

Belki Haftalık yaş mama verirseniz verdiğiniz kuru mamadan farklı bir aromada etkisi olabilir sıkılma durumuna

Başka yorumu olan yok mu

Teşekkür ederim ☺️

ND ye eşit bence Exclusion var.

Yaş mama veriyorum ama alışmasını istemiyorum. Ne zaman versem diğer gün yediğinden daha az kuru mama yiypr maalesef