Kedimde Beze Gibi

EnfalSena

Arkadaşlar lütfen bilgi sahibiyseniz yardımcı olun öncelikle veterinere götüreceğim
Benim kedimin ön bacağında küçük beze gibi bir şey var takip etmemi söylediler yaklaşık iki ay oldu büyümedi de küçülmedi sen aynındyruyır. Böyle üstünde tüy çıkmış beze küçük
Başına gelen oldu mu

1 CEVAP

zeldas

büyümemesi iyi bişey ama öylece bırakılmaz tabi eğer imkanınız varsa başka bir güvenilir vet e muayene ettirmenizi tavsiye ederim. içiniz rahat eder. çok geçmiş olsun umarım her şey iyi olur ..