Evcil Hayvan İçin Traş Makinesi

burakgoksinn

Merhaba köpeğim için iyi bir traş makinesi bakıyorum önerebileceğiniz ürünler var mı ?

3 CEVAP

YigitGocmen

Kesinlikle FURminator. Ben kedim için kullanıyorum ancak köpekler için de çok olumlu yorumlar vardı bakmanızı öneririm haftalık 2 kez yapmanız gerekiyor, ölü tüyleri alıyor 20 dakikalık kullanımda da yastık kadar tüy çıkan köpekler görmüştüm :)

theyusra

köpeğinizi tıraş etmenize gerek yok, arkadaşın da dediği gibi furminator işinizi görür ancak doğru kullanımı haftada 1 keredir yoksa köpeğinizin derisine zarar verebilirsiniz.

CalicoMinos

Evde senin traş makinen varsa traş et yoksada masraf yapma
furminator al oda iş görüyor bir veteriner ne kadar istiyor ki traş ettirdikten sonra 4 ,5 ay sonra çıkıyor zaten