Evcil Hayvan İçin Traş Makinesi

burakgoksinn

Merhaba köpeğim için iyi bir traş makinesi bakıyorum önerebileceğiniz ürünler var mı ?

11 CEVAP

zibityus

köpekleri makineyle traş etmek doğru değildir

sultansbutler

Instagramdaki ya da yerel bir pet kuaföre giderek marka sorabilirsiniz daha iyi cevaplar alırsınız. ama alacağınız ürün büyük ihtimalle pahalı olacaktır. onun yerine tecrübe ve eğitim sahibi bir pet kuaföre tıraş için götürmek daha mantıklı sanki. özellikle köpekde kıtık varsa eğitimsiz birinin yapması tehlikeli olabilir, deriyi kesebilirsiniz.

AleynaParlak

Makas traşı terci ediyorum

Ozgcrn

Lütfen kendiniz traş etmeyin. Pet kuaförler bile traş hatası yapabiliyor. Ayrıca eğer sağlıkla alakalı bir sorun yoksa traş ettirmeyin.

buduu

kendiniz tıraş etmeyin,onun canını acıtacak kesikler olabilir kazayla

Petlebi de var

Petlebi 👌🌼

Markasız olabilir ama ucuz satılıyor