Kısır Kedi Maması Çaresizliği!!!!

Aybuke22

kedime daha önce nd az tahıllı tavuklu kısır kedi maması kullanıyordum memnunduk ama aşırı artan fiyatlar öğrenci olmam kedime destek almadan bakmam sebebiyle mystick somonlu aldım et oranı ve içeriği gayet iyiyidi ama kedime cıvık dışkılama yaptırıyor ve dışkısı inanılmaz ağır kokuyor normal bir boyutta değil mamasını değiştireceğim ama araştırmaktan beynim çürüdü hem aşırı pahalı olmayan hem de içeriği iyi mama bulamıyorum. Felicia alıcaktım onun hakkında da kötü yorumlar okudum bu mesajı okuyan kişi kedisi için kullandığı mamalar ve deneyimlerini paylaşabilir mi yardımcı olursanız çooook sevinirim

18 CEVAP

Palyaco

Mystic tavuklu kullanıyorum gayet memnunum kisir kedilerde kullanabiliyor yag orani az dışkısı gayet düzgün hiç sıvı olmadı ama eski mamayla yavaş yavaş geçiş yapılması gerekiyor ve tuvaleti kotu kokmuyor

Palyaco

Bu mama fiyatlarıyla başka alınmaz mystic hem tavuklu mamasi en iyisi bence mama tanesi kalp şeklinde ve kedilerin ağız kısmı için ideal cobuk kırıyor dişleriyle yerken ses geliyor diğer mamalar cok sertti kedim zorlanıyorum yerken

Nadenge

Matisse alabilirsiniz. M A R K A M A M A ‘da indirim var bir bakın isterseniz.