Kısır Kedi Maması Çaresizliği!!!!

Aybuke22

kedime daha önce nd az tahıllı tavuklu kısır kedi maması kullanıyordum memnunduk ama aşırı artan fiyatlar öğrenci olmam kedime destek almadan bakmam sebebiyle mystick somonlu aldım et oranı ve içeriği gayet iyiyidi ama kedime cıvık dışkılama yaptırıyor ve dışkısı inanılmaz ağır kokuyor normal bir boyutta değil mamasını değiştireceğim ama araştırmaktan beynim çürüdü hem aşırı pahalı olmayan hem de içeriği iyi mama bulamıyorum. Felicia alıcaktım onun hakkında da kötü yorumlar okudum bu mesajı okuyan kişi kedisi için kullandığı mamalar ve deneyimlerini paylaşabilir mi yardımcı olursanız çooook sevinirim

18 CEVAP

Merhaba mystic in iyi bir mama olduğunu düşünmüyorum ben. Uygun fiyatlı lavital kuzulu kısır kullandik bozita brit spectrum bakabilirsiniz matisse de var. Felicia cok tuy döktürüyor kullanan tanıdıklarım var o yüzden almak istemediğim bir mama

Merloli

aynı şeyi bende yaşıyorum kısır kedi mamasında o kadar kararsızım ki mystic lavital ve golosi arasında kaldım üçünün de içeriği güzel fiyatlarıda yakın ama karar veremiyorum

simbakedi

ben kısır mamasını değil ama bozita kitten kullandım. çok memnun kaldım içeriğini de beğeniyorum. 10kg alınca kilosu 39-40tllerde oluyordu bir bakın isterseniz bir amda o parayı vermek zor olabilir ama verdikten sonra uzun süre gidiyor. dışkısında vs hiç sorunumuz da yoktu tadını da seviyordu kedim. sokaktakiler de severek yedi

Aybuke22

çağla hanım la vital kuzulu kısır mamadan memnun kaldınız mı herhangi bir şikayeti oldu mu kedinizin

Matisse kullandık herhangi bir problem yaşamadık 10 kg almıştım. Bozita güzel bir mama ona da bakabilirsiniz. Ben matisse den sonra happy cat e geçtim bugün geldi Alman olduğu için ona geçtim açıkçası kötü etki ederse bozita alıcam

Lils

Ben mystic kullanıyorum. Mystici bırakacak olsam bonacibo,felicia,golosi bakardım büyük ihtimalle. Bonacibo ve felicia birebir aynı içerik olarak ama kimse bonacibo önermiyor. Eğer biraz daha orta bütçeli bir mama alacak olsam bozita, sanabelle -belki matisse- seçeneklerin arasında olurdu

Kurta057

Açık mama alın güvendiğiniz bildiğinizi yerden zaten açık mama satmak petsopun da işine geliyor atıyorum 10 kilosunu 450 tl alıyorsa alıyorsa kilosunu 60 tan satıyor 8 tane müşteriye sattı mı kara geçiyor zaten böyle msystic miş faln cart curt yerine kaliteli mamaların açığını alın bende petsopcuyum her türlü bizim işimize geliyor diğer mamalar ilerleyen zamanlarda böbrekte sıkıntı yapar

Aybuke22

yanlışıkla köpek beslenmesi kategorisini seçmişim ve nasıl düzelticeğimi bilmiyorum :D

Aybuke22

çağla hanım la vital kuzulu kısır mamadan memnun kaldınız mı herhangi bir şikayeti oldu mu kedinizin

Aybuke22

çağla hanım la vital kuzulu kısır mamadan memnun kaldınız mı herhangi bir şikayeti oldu mu kedinizin

Tüy dökülmesi asiri yok 3 kedim var zaten hepsi de tuy dokuyor kusma falan hiçbir sorun yaşamadık paketten taze çıkınca iştahla yiyorlar ilk aldığımda kucuk kedim paketi demişti. Arkadasim da nd kullanıyordu bir kerelik lavital aldi kedilerinde bir sorun yaşamadı

Golosi nin taurin oranı çok fazla değil onu bende almayı düşünüyordum ama taurini kediler kendileri uretemiyor vazgeçtim

_zeynep07

İsterseniz happycat ‘e bir bakın iki aydır kullanıyoruz herhangi bir yan etkisini görmedim,tüy dökülmesi ağız kokusu vs. gibi

Rapisa

Bozita 10 kg 370 tl kilosu 37 ye geliyor. Büyük paketlerde uyguna geliyor

Biz bonacibo kullanıyoruz ama erkek kedim var idrar yollarına birsey olur diye devamlı almiyoruz