Yavru Kedim Son Derece Hareketli ,İştahı Yerinde Fakat Biraz İshal

BerkayA2001

Yavru kedim gayet hareketli,iştahlı fakat biraz ishal unique mamadan felicia ya geçtik mama değişiminden kaynaklı olabilir mi? Eğer öyleyse geçer mi

2 CEVAP

Mamadan bir anda geçiş yaptıysanız olabilir

simbakedi

evet bir anlık değişiklikten de olur aynıları nd mamaya geçtiğimde 10 gün bende de sürmüştü. ishal değildi ama kakası yumuşaktı. sonra geçti kendiliğinden eğer geçmeseydi veterinerle birlikte probiyotik kullanacaktık. fakat kullandığınız mama o kadar da iyi bir mama değil bu nedenle de olmuş olabilir. burdan birinin de kedisi felicia kullanıyordu ama sonradan o da dışkı sorunları yaşamaya başladı. yani mamadan da kaynaklı olabilir ani geçişten de