Nd Köpek Maması

burakgoksinn

Köpeğim ağır kokulu mama sevmiyor çok seçici kiloda verdi bu aralar yemiyor mamayı bundan almayı düşünüyorum önerir misiniz ?

3 CEVAP

simbakedi

köpek mamasını bilmem ama kedi mamasının balıklı olanı buram buram balık kokuyordu. bizim için kötü ama kedim kokusunu alınca delirip nefes almadan yiyor benim.

gizemdr

Biz pomeranian boo için bu mamadan aldık ama severek yemiyor. Eski mamayla karıştırınca bu gelince geri atıyor :/

End_19

Benimki çok seçici ama bunu iştahla yemişti. Ama bize yaramadı cıvık 💩 sıkıntımız oldu