Tropicat Mama Kullanan?

Arkadaşlar dün mama araştırması yaparken bu markayı gördüm, içeriği iyi gibi geldi ama hakkında pek yorum göremedim, bilindik bir marka da değil galiba, kullanan ve bilgisi olan var mı?

3 CEVAP

İçinde pancar var. Zararlı. Almanızı önermem.

Pancar Nd'de de var yani hepsinde illâ zararlı katkılar var da bu mamanın fiyatına göre içeriği iyi gibi geldi bana.

Yok ya şimdi tekrar bi inceledim, yavru mamasının içeriği hoşuma gitmişti ama yetişkin maması hiç iyi değilmiş.