Rottweiler Yavru Mama Seçimi

Samirakpulat

Arkadaşlar rottweiler yavru bir köpek akrabamıza hediye geldi.(Evet biliyorum hayvan hediye edilmez) Kopek hakkında pek bilgisi yok . Yavru rottweiler cinsi köpek için önerebileceğiniz mama çeşitleri nelerdir?

4 CEVAP

En İyi Mama Markaları Orijen Acana N&D durumunuz iyi ise bence kullanmalısınız

mrcasper

Acana, Nd, Orijen,

theyusra

köpekler için en iyi marka pro plandır. yurt dışında dahi üretim yapan bir çok çiftlik sahibi pro plan kullanır ve köpekleri taş gibi maşallah.

Samirakpulat

Hepinize çok teşekkür ederim