7.5 Kiloluk Oğluma Uygun Box

Bulutcemre

7.5 kilo sarman bir oğlum var ve standart taşıma çantası hem küçük geliyor hem de ağırlığını taşıyamıyor kırılıyor. Oğluma uygun geniş sağlam ve kaliteli uzun yola da dayanacak box önerilerinizi bekliyorum

10 CEVAP

simbakedi

hiç fikrim yok ama maşallah demeye geldim. benimki de sarman 7 aylık 4.7 kilo umarım bu kadar ağırlaşmaz taşıyamam yoksa :D

Catit cabrio carrier kedi taşıma kutusunu tavsiye ederim

deniznergis

maşallah bizimkide 7 kg 1 yaşında biz bulamadık taşıma çantası küçük ırk köpek taşıma çantalarına bakın derim

Pofupof

Enipaty sırt çantası modeli gayet uygun ve kaliteli. Shopier sayfasında 250 tl

deniznergis

@pofupof teşekkür ederim evet baktım ölcüler küçük şu an kullandıgımız ölçüler ile aynı içerisinde dönemiyor kedim otururken yerden başına kadar 45 cm uzanık iken 65 cm geliyor çantalara sıgmıyor

Kediasigi4

Flip markasının orta boy ve büyük boy olan boxları var onlara bakabilirsiniz

Benim oğlum dört buçuk aylık ağır değil ama çok yaramaz ve agrasif. Markası ne bilmiyorum ama uçak seyahatleri için olan boxlar var ben onlardan aldım. Emniyet sistemi çok güzel. Hem de küçük, orta ve büyük olmak üzere üç boyu var. Asla kıramaz. İnternetten bir bakın bulucağınızı umuyorum. Ben çok memnunum.

deniznergis

a l i e x p r e s de var çok güzel kaliteli kumaşdan yapılmış 4x4 derim ama ülkemize satışı yok hemde şarjlı fanlı yan tarafından, sırta takılan modeli

Pofupof

Benim en büyük bildiğim buydu. Maşallah sizinki tosuncukmuş :)

Catit cabrio carrier taşıma boxına bir göz atın oldukça büyük hava kanalları güzel düşünülmüş ön kapak kısmı saydam uzun yolculuklarda kediniz içindeyken besleme yapmak için mama ve su kabı var benim kedim o kadar büyük değil 4200 ama uzun yolda rahat etsin diye aldım