Kediler Birbirlerini Unutmuş

idilo

Kedimi hatırlayan olur mu bilmem hani ameliyat sonrası yarasını açmıştı tekrar dikilmişti, 10 gün kadar babamda kaldı bugün aldım artık eve, evdeki diğer kedi ya unutmuş ya da özgürlüğüne alışmış, fena kavga halindeler, sürekli bir tıslama mav mov sesleri, napabilirim? Bu kediler yüzünden doğuracağım yemin ederim ya.

15 CEVAP

aysekara1

Asla unutmaz merak etmeyin :D Ameliyat olduğu için kokusu değişmiştir ondan olabilir diyecektim ama babanızda kalmış onların evinin kokusu veya tanımadığı bir koku da sinmiş olabilir üstüne kolay gelsin.

Ben de küçük kedimi annemin evine götürmüştüm. 2 gün kaldık döndüğümüzde büyük kedim 1 hafta yanına yaklaştırmadı patakladı. 1 hafta sonra eskisi gibi oldular. unutmazlar merak etmeyin.

idilo

Ay çok teşekkür ederim, yarın doktora gideceğim evde olmayacağım kara kara düşünüyorum yolmasınlar birbirlerini diye.

tugika

aynı odada bırakmayın birini başka odaya koyun alısırlar tekrar

idilo

Yanımdan ayrılmıyor zaten, siyam ikizi gibiyiz kediyle resmen

aysekara1

Bir odanızda kalsın tekrardan evinize gelen kedi evin kokusu sinince sorun olmaz.

aysekara1

Evinizin kokusu üstüne sinince geçer diye tahmin ediyorum. Tabi kediniz onu koklarsa önceden o kokuyla bağdaştırdığı için öyle hemen yanaşmayabilir ama kalıcı değil korkmayın uzun da sürmez. Benim kedilerde de yaşanmıştı aynısı bir hafta sürdü benimki yanaşmadığı için çok aynı yabancı bir kedi gibi davranıyordu:D

idilo

Ay alışırlar mı birbirlerine, yarın dışarı çıkacağım gözlerini oyacaklar diye ödüm kopuyor valla

Ben de küçük kedimi annemin evine götürmüştüm. 2 gün kaldık döndüğümüzde büyük kedim 1 hafta yanına yaklaştırmadı patakladı. 1 hafta sonra eskisi gibi oldular. unutmazlar merak etmeyin.

idilo

Kaç güne geçer acaba? Fikriniz var mı?

idilo

Kaç güne geçer acaba? Fikriniz var mı?

idilo

Birbirlerine bakışıp mav mov tıs tos şeklinde kabarıyorlar.

idilo

Birbirlerine bakışıp mav mov tıs tos şeklinde kabarıyorlar.

idilo

Açtım oda kapısını artık fıslaya tıslaya alışacaklar, eve gidince birbirlerini yemişler bi de 😁😂 kedi milleri çok değişik onlar da kesin bizim için aynı şeyi diyordur.

idilo

Durum güncellemesi: bıcırıkların tıslaması geçmiş, birbirlerini yememişler, kapıda beni karşıladı ikisi yanyana. Bu kediler çok alem gerçekten.