Kedimi Kısırlaştırdım

handifrich

Erkek kedimi kısırlaştırdım 1- 1 buçuk arası ameliyattan çıktı 6 da aldım. Hala biraz sarhoş gibi doktor sabaha kadar bir şey vermeyin sabah su ve mama verin dedi ama gece 12 den beri aç hayvan daha erken versem problem olur mu? Kedisini kısırlaştıranlar size ne zaman yemek su vermenizi söyledi donktorunuz

5 CEVAP

YigitGocmen

Ben de kedimi kısırlaştıracağım bu ay sonunda, ancak bence veterinerin söylediklerine uymalısınız, şahsen ben öyle yapacağım. Sarhoşluğu da gayet normal içinizde bir şüphe varsa

Eğer yoğun narkozun etkisindeyken mama verirseniz geri kusuyor ): hatta siz farketmeden mamayı kusup kendini düzgün kontrol edemediği için boğulma ihtimali bile var.

Ben de kıyamayıp verdim çünkü ordan biliyorum

aysekara1

Bence de sabah vermelisin hem boğulma riski hem de iştahı olmayacaktır ve mamayı düşünmeyecektir zaten. Ben de sabah verdim hapur hupur yemişti.

Lils

12 saat sonra verdim ben. Düzgünce yürüyebilene kadar vermeyin bence.