Acill Aşı Sonrası İshal

Bugün 2 gibi ikinci karma aşısını oldu kedim. Akşam üzeri dışkısı ishale yakın yumuşaktı. İlkinde böyle olmadığı için tedirgin oldum. Normal mi? Daha önce başınıza geldi mi?

3 CEVAP

Kursademine

Aşı bazen ishal yapabiliyor bizim yavru british kedimizde de oldu. Bir an önce atlatır inşallah geçmiş olsun ☺️

Renklipati

Bende karma 1 karma 2 yaptırınca veteriner im ishal ateş iştahsızlık halsizlik olabilir dedi Allah'a şükür olmadı hiç biri.. normal bence aşının yan etkisi birinci de olmadı 2 de oldu demekki

Teşekkür ederim inşallah 🙏