Mamalardaki Zam

Kursademine

4.5 aylık british erkek yavrum var acana kullanıyorum mama olarak. İki haftada bir zam geliyor bu yüzden alternatif olarak ne kullanabilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler 🙏🏼

8 CEVAP

Renklipati

Mama tavsiye si veremeyecegim çünkü her mama her kediye iyi gelmiyor
Zama gelince bende uzun zamandır kullanıyorum acana bayramdan beri zam hızına yetişemez oldum öyle 10 20 de gelmiyor 50 70 gibi geliyor bende anlamış değilim niye uçtu mama fiyatları

Kursademine

4.5 aylık british erkek yavrum var acana kullanıyorum mama olarak. İki haftada bir zam geliyor bu yüzden alternatif olarak ne kullanabilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler 🙏🏼

Nd kullanıyorum ama çok bir farkı da yok fiyat olarak 20-30 düşük. 😔

mrcasper

Taste Of The Wild ve ya N&D kullanabilirsin bütçeniz daha az ise Mystic kullanabilirsiniz

nd kullanabilirsin

diablerose

tavsiyem en buyuk boyu almaniz. marka verip polemige girmek istemiyorum. bnm 1 adet kedim var. 15 kiloluk mama aldim mi minimum 7 ay zamlardan etkilenmeyip keyfime bakiyorum. eski kucuk boy mama torbalarini atmiyorum. boş kucuk paketleri doldurup kalan buyuk paketi hava almicak sekilde sıkıca kapatiyorum. doldurdugum kucuk paketlerden veriorum mamasini. onlar bitince tekrar buyuk paketten kucuk paketlere aktariyorum. zamdan etkilenmediginiz gibi buyuk paketler kilo bazinda kucuk paketlerden cok daha ucuza geliyor

Bozita mamaya bakmanızı öneririm.Akana dan bozitaya geçen çok kişi var.

Önce 2kglık 100tlye sipariş edip beğenirse 10kg 370tl civarı gayet uygun oluyor ben öyle yapacağım kısır kedim için.