Hangi Nd Maması Tercih Etmeliyim?

CalicoMia

Anket

Nd tahılsız ringa balıklı
(11 oy)
Nd tahılsız ördek etli
(1 oy)
Nd tahılsız kuzu etli
(11 oy)
Toplam (23 oy)

Hangi aromayı seçmeliyim?

4 CEVAP

mrcasper

hepsi güzel mamalar dönüşümlü kullanabilirsiniz kediniz sıkılmamış olur ve hepsinden farklı yararlar alır

simbakedi

bence de bu imkaniniz hep varsa donusumlu kullanin aromalari. aroma gecisinde de kademeli gecmelisiniz ama

bokcuk

Kedinizin zevkine göre alın bence mesela benim kedim balık sevmiyor daha çok tavuk ördek sevdiği için mamalarında kuş türleri seçiyorum. Sizin kendinizin hangisine yatkınlığı var biliyorsanız onu alırsanız daha iyi olur.

balık yiyorsa balık ama en sorunsuz sindirilen etlerden biri de kuzu etidir.