Kedimi Kısırlaştıracağım

kubrailayda

kedimi kısırlaştıracağım ama çok hassas olduğu için korkuyorum bir şey olur diye korkuyorum çok fazla hasta olan bir kedi

5 CEVAP

Merve203

Tahlillerini yaptirin. Bagisikligi dusukse yukselmeden kisirlastirmayin. Mutlaka iyi bir hekim bulun

Renklipati

Tüm tahlilleri ni yaptırın zaten sorun varsa erterler,bende korkuyor dum Perşembe günü yatırdık kurtulduk.. tahlilleri yapılınca içi rahat ediyor insanın

idilo

Ben yaptırdım sonrası fena oldu, çok yaramaz olduğu için dikişini kopardı yakalığı olmasına rağmen. Sakin bir kediyse sorun olmaz benim kedim yaramaz çocuk gibi. Çabuk toparlıyorlar.

kubrailayda

teşekkürler

kubrailayda

teşekkürler benim kedide çok yaramaz sürekli çarpıyor kendini