Sindirim Sistemi Destekleyici Kedi Macunu

meowsshi

ishal için kullanıp iyi gelen oldu?

2 CEVAP

Geneticist

Tek başına yeterli değil bence hatta bizimkiler yavru olduğu için vet.hekimimiz sadece kuru mama yesinler ve tavuk patates pirinç haşlamasının püresini yesinler demişti. Toparladıktan sonra ve mama değişimi sırasında vermeye başladım. Bence siz yanında probiyotik ya da çok az laktozsuz yoğurt verebilirsiniz. Ama en etkili çözüm klinikten tekli olarak da verebiliyorlar probiyotik toz ishallerine iyi geliyor

meowsshi

faydası olmadı. doktor ishali için mama önerdi ama ellerinde olan tavuklu ve kedim tavuklu mama yiyemiyor. şu anlık yapacağım hiçbir şey yok yani.