Kedi Tuvaleti

handifrich

Erkek Kedimi bugün kısırlaştırdım. Kuma girmesinde sakınca olacağı için doktorumuz gazete kağıdı parçalayıp koymamızı önerdi ben de öyle yaptım bir kere tuvaletini yaptı ama koku yaptığı için temizleyip tekrar aynı işlemi yapmam gerekti. Önerebileceğiniz başka bir formül var mı

3 CEVAP

pablopicasso

Bende yeni kısırlaştırdım ancak öyle bir yöntem izlemedik.

Kakası bulaşırsa takipte olun ve temizleyin. Kumunu da temiz tutarsanız iyi olur dedi. Herhangi bir sorun yaşamadık. Dikiş var mı ? Yok mu?

Bizim 2 minik estetik dikişimiz vardı. Belki de o yüzden rahat olmamızı istediler.

tyguler

biz öyle bir şey yapmadık. sadece kedim ameliyattayken kum kabını yıkadim yeni kum doldurdum. yarası iyi olana kadar olabildiğince temiz tuttum.

handifrich

Bizimki dikişsiz oldu. Açık bir yara olduğu için mikrop kalacağını düşünüp ben sordum veterinere o da böyle bir yol önerdi