Gaz Anestezi Ücreti Ortalama Ne Kadar?

Lils

Kedisini kısırlaştıranlar veteriner ücreti ortalama ne kadardı? (gaz anestezi için) En düşük hangi fiyat civarında oluyor gaz anestezi olunca? İzmir'de olanlar özellikle belirtirse sevinirim.

4 CEVAP

Renklipati

İst ben burası biraz daha pahalı.. Perşembe günü dişi kedime Check up kan tahlilleri ve gaz anestezi estetik, dikiş yok hiç yakalık Derdim'de olmadı 1500 TL dedi biraz pazarlık sonucu 1200 TL'ye yaptırdım

Maulex

Bursada erkek kedi 625tl

Lils

Teşekkürler

gulsundusmez

mesaj attım size bunlar ne uçuk fiyatlar yahu. Ben 150 kedi kısırlaştırdım