Doberman Irkı İçin En Kaliteli Kuru Mama

Pro plan veriyorum ama doberman ırkı için özel mama aramaktayım

6 CEVAP

theyusra

kediler için tartışmalı bir konu olsa da köpeklere gelince pro plan gayet yerinde bir mama yani zaten kaliteli bir mamayla besliyormuşsunuz gerek yok değiştirmenize. yine de marka önerisi isterseniz true instinct, taste of the wild, n&d veya bulabilirseniz ziwi ve nature's logic.

CalicoMinos

Nd al o zaman

CalicoMinos

Orjin al

Açana haritage puppy large breed tahılsız yavru köpek maması

mrcasper

Orijen, Acana, Nd, Brit Care

End_19

Brit care veya nd içerik olarak iyi