Kedim İshal

Didemhikmet

Merhaba 3 buçuk aylık kedim var 13 gündür ishal tahlil yaptırdıgımizda parazit var dendi ve 10 gündür flagy şurup kullanıyoruz makarnayı kaynatıp suyunu verdik pirinçle tavuğu haşlayıp verdik hiç bir şekilde ishali geçmiyor keyfi yerinde yemek yemesi gayet normal sadece ishal şikayetimiz var maması proplanın tavuklu olanından mamaya bağlımı acaba yada ishali geçirmek için neler yapabiliriz

2 CEVAP

Nadenge

Enfeksiyon kaynaklı ishallerde yiyeceklerin ishali kesmeye pek bir etkisi olmuyor. Flagy’nin hap versiyonunu kendim için kullanmıştım ve birkaç güne etkili olmuştu bende. 10 gün boyunca etkili olmaması pek normal değil. Başka bir veterinere mi danışsanız acaba. Belki parazit için başka bir tedavi önerir.

Didemhikmet

Çok teşekkur ederim