Kedim Geceleri Bağırıyor

qkubra

Kedim gündüzleri normal bir şey yok ama gece olunca ve sabaha doğru(5 gibi) bağırmaya başlıyor uyutmuyor bizi ne yapmam gerekiyor doğru düzgün uyku düzenimizde kalmadı

4 CEVAP

simbakedi

kisir mi degilse kizginliga girmistir. kisirsa da horoz gibi ne o oyle :D bilmiyorum yani kisir degilse

kubrailayda

benim kedimde sürekli bağırıyor 9 aylık kısırlaştıracağız bu ay belki ondandır

orhdoner

Kediniz kısır değilse böyle yapması normal bizimkisi de aynı hareketleri yapıyor şuanda rahatsızlığı nedeniyle kısırlaştırma yapamadım bir an once kısırlaştırma yapmalısınız geçmiş olsun ☺️

indovf

Kısır değilse sebep belli. Fakat kısırsa da canı sıkılıyor diye sizi kaldırmaya çalışıyor olabilir. Bu durumda uyku düzeni oluşturmalısınız kedinize. Siz uyuyunca o da uyuyacak şekilde. Mesela ben 9-12 arası uyutmuyorum kedimi. Tabi zorla kaldırmıyorum ama uyurken mamasını yaklaştırıyorum kendi kalkıyor. Ben uyumadan bir saat önce de iyice oynatıp yoruyorum. Oyun sonrası mama da verdim mi zaten kendi uyuyor tüm gece.