Aciil

benirem

selamlar, bir iki gün önce de yazmıştım durum güncellemesi olarak tekrar paylaşıyorum. Kedim yaklaşık dört gündür belli zaman aralıklarında kusuyordu. Bugün vet'e gittik genel bi durumuna baktı ve mide koruyucu bi iğne yaptı daha sonrasında da kullanmam için iki tane probiyotik verdi fakat kedim asla bir şey yemiyor. Azıcık suyundan içti. Probiyotiği de zorla yedirmeye çalışıyorum ama pek başarılı olduğum söylenemez. Ne yapmam gerekiyor:(

8 CEVAP

gozdeyilmaz

Yaş mamanın içine koymayı denediniz mi hillsin bir yaş maması var i/d ya da o tarz bir ismi var bu dönemlerde onu yiyebilir. İştahsız olması maalesef normal belki tekrar kusarım diye yemiyor olabilir. Tavuk haşlayıp yedirmeyi deneyebilirsiniz suyuyla falan püre yapıp içine karıştırabilirsiniz

gozdeyilmaz

Midesini yormadığı sürece sevdiği şeyleri deneyin az az yoğurt, kefir falan belki

edmrcglu

sadece dıştan mı baktı röntgen çekildi mi belki bir şey yuttuğu için midesini tıkıyor eğer çekilmediyse çektirin. geçmiş olsun

deniznergis

sevdigi yaş mamalardan verebilirsin durumunu toparlayana kadar

bu durumu yaşadım 3 hafta önce kadar 3 hafta kusmuştu meğer tavuklu mamaya alerjisi varmış birde soğuk mamada yapar tuvaletini kontrol edin ishal olmasın neli mama kullanıyorsunuz bilmiyorum ama bazı kedilerin alerjisi olabiliyor veterinerinize sormanızı öneririm

benirem

genel muayenesini yapti ve şu anlik korkulacak bir şey yok durum tekrarlarsa röntgen cekicem dedi

benirem

Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler bugün kedim biraz biraz daha toparladı