Kedimin Keyfi Yerinde, İştahlı, Kusma Yok Ama İshal

bulutlara

Anket

Alışır
(1 oy)
Alışmaz mamayı değiştirmek gerek
(3 oy)
Toplam (4 oy)

Yeni mamaya aşamalı olarak geçiş yaptık ama kakası yine de normal değil. Herhangi bir halsizlik vs yok sadece kakası yumuşak olması gerektiği gibi değil. Bu durum mama bitene kadar devam eder mi belli bir süre sonra alışır mı yeni mamaya? Pirinç, tavuk, patates haşlamasıyla mama yaptım iki gündür onu kuru mamaya ek olarak veriyorum, kefir vs de verdim ama yine de normalde dönenmedik mamanın markası Mystic

2 CEVAP

simbakedi

biz nd de 10 gun yumusak kaka sorunu yasadik sonra kendiliginden gecti. gecmeseydi probiyotik tedavisine baslayacaktik. siz de veterinerinize haber verin

theyusra

bilmiyorum ama kefir kedinizin bağırsaklarını yumuşatır yani kabız olunca vermelisiniz şu an değil