Yardim Edin Lutfen

ecetopc

arkadaslar dun de yazmistim bir seyler yardimci olanlara cok tesekkur ediyorum. dun veterinere gittik ama o da beklememizi kusarak ya da diskiyla cikacagini soyledi. dunden beri surekli malt veriyorum bu sabah istahla bir paket yas mamayi bitirdi buradan birinin tavsiyesiyle bir kasik zeytinyagi verdim. simdi hala bekliyoruz hareketlerinde falan bir sorun yok ayni kedi 24 saat henuz olmadi bu asamada be yapmaliyim bilgisi olan yardim edebilir mi lutfen?

3 CEVAP

Esmerim1

Sürekli kakasını kontrol edin çıkmıştır belki geçmiş olsun sonucu bizlerede bildirin lütfen

ecetopc

çıktı ip yaklaşık 11-12 santimdi teşekkür ederim herkese

simbakedi

spagetti gibi yemis masallah :D cok gecmis olsun biraz daha dikkatli olursunuz artik