Kedimin Poposunda Siyahlık (Fotoğraflı)

Eccems

2 aylık kedim var daha küçük olduğu için poposunu temizlemiyor bazen kalıntılar oluyor ben temizliyorum ama bunlar temizlenince geçmiyor ve kaka kalıntısı değil poposunun etrafında ne olduğunu anlayamadım?

5 CEVAP

gulsundusmez

kediniz sıçmış sadece az ishal olmuş kendini temizleyemiyorsa pamuğu ıslatıp nazikçe silin

Eccems

Hayır ishali yok, kakası gayet normal poposunun etrafında olsn kaka kalıntılarından bahsetmiyorum, göbeğine doğru olan kısımda popo çevresnfe siyah bişeyler var

mrcasper

belki dışkı olabilir silmeyi deneyin eğer çıkmaz ise acilen veterinlere danışmalısın

edmrcglu

kedi sivilcesine benziyor aynı ama orada da çıkıyor mu nasıldır bilmiyorum resmini bir veterinere atarak sorun isterseniz

Kedi aknesine benziyor genelde ağız çevresi çene altında çıkar ılık pamukla hafif batırarak silin pamuğa siyahlık geliyorsa aknedir. Kan geliyorsa piredir. Siyah noktalar gelirse ılık pamukla sildikten sonra baticonla temizleyin 1 haftada geçecektir. Ama elbette en sağlıklısı bit vet.e götürmektir