Kedim Kısırlaştı

Lils

Kedim dün akşam 22.30 da yemeğini yedi ve suyunu içti. Saat sabah 10 da kısırlaşacağı için bir daha yemek yemedi. 11de işlem bitti ve kedimi aldım. Veteriner iyice ayılınca yemek vermem gerektiğini söyledi ama hala ayılıyor, sendeleyerek yürüyüp yatıyor. Bir daha uyanınca su vereceğim. Yemekte vereyim mi? 3 saat oldu veterinerden alalı.

5 CEVAP

Biz 6 saat falan vermemiştik gaz anesteziydi. Kusabilir biraz daha bekleyin çok zor onları aç görmek ama onların iyiliği için

Renklipati

3 saat daha erken iyice kendine gelsin en az 5 6 saat vermeyin kusuyor çünkü bizde yeni yaptırdık 6 saat sonra verdim

aysekara1

Biz ertesi gün vermiştik. Zaten verseniz de yemeyecektir muhtemelen.

Ben de bugün kedimi kısırlaştırdım.2 defa kustu onu böyle görmek çok üzüyor beni tuvalete bile gidemiyor iki kez altına çişini yaptı. Normal değilse bile durumu ne zaman düzelmeye başlar

Lils

Teşekkürler. O da hala ayılamadı. Biraz daha bekleyeyim o zaman.