Kedimin Tüyleri

Hzlcelebi

Kedimin tüyleri çok bozuldu aldığım mama tavuklu olduğu için diye düşünüyorum mama değiştiricem brit care deri ve tüy Sağlığı için Tahılsız Yetişkin Kedi Maması kısır kedi için uygun olur mu

3 CEVAP

aysekara1

Tüylerinin düzelmesi için deri ve tüy sağlığı için olandan almanıza gerek yok aslında ve tavuktan dolayı olmamış da olabilir. Başka mamaya geçseniz de düzelecek bir durum.

benim kedimde döküyordu veterinere sorduğumda yaz ayında olduğumuz için oluyormuş
eğer stresli değilse tavuğa falan alerjisi yoksa varsa zaten midesi kötü olur anlarsınız ve bildiğiniz bir rahatsızlık yoksa yüksek ihtimal yaz aylarında olduğumuz için döküyor yaz bitince kış tüylerine geçince düzelir

Hzlcelebi

Tüy dökmesi mevsimsel ancak kaşınmaya başladı profine almıştım ama tavuklu daha önce hiç tavuklu mama almadığım için ona yordum bende teşekkür ederim 🥰