Yaaa Kedim Yakalığı Çıkrdı

EnfalSena

Kedim sabah ameliyat oldu yakalğını çıkardı asla geri taktırmıyor napacağım ben

5 CEVAP

AyseCmz

Veterinere hemen geri götürseniz. Uzakta mı oturuyorsunuz. Siz takamıyorsanız mutlaka birinden yardım isteyin. Bu arada da kontrol altına tutun ki yarasını yalamasın. Çok geçmiş olsun 😞

EnfalSena

Maalesef arabam yok otobüsten en çok korkuyor hala takamadım ama yalattırmıyorum tişört diktim ona onu giydiricem

Zemzem88

Öncelikle geçmiş olsun. Şekilde takmaya çalışın. Benim kedimde kısırlaştırma sonrası bir anlık boş anımda yakalığı çıkarmış bir dikiş ipini sökmüştü. Çok korkmuştum şükür ki yarası kapanmıştı da bir sorun olmadı. İhmale gelmiyor 🙏

EnfalSena

Ama asla yaptırmıyor ya geri de götüremiyorum kolaçan böyle

AyseCmz

Veterinere hemen geri götürseniz. Uzakta mı oturuyorsunuz. Siz takamıyorsanız mutlaka birinden yardım isteyin. Bu arada da kontrol altına tutun ki yarasını yalamasın. Çok geçmiş olsun 😞