Yeni Kısırlaştırılmış Kedi

heniy

Arkadaşlar kedimi dün kısırlaştırdık bugün ona yaş mama versem bir sakıncası olur mu acaba ?

6 CEVAP

Daha iyi olur kabızlık durumu yaşanabiliyormuş kısırlaştırma sonrası çünkü

AyseCmz

Faydasını görürsünüz. Ameliyat sonrası çok İştahları olmadığı için yaş mamayla daha kolay toparlıyorlar.

AyseCmz

Faydasını görürsünüz. Ameliyat sonrası çok İştahları olmadığı için yaş mamayla daha kolay toparlıyorlar.

Aysglklnc

Hill's Prescription Diet a/d konserve mama önerimdir. Veterinerlerde bulabilirsiniz. Operasyon sonrası için kullanılan bir konserve,hem protein veriyor kedinin bağışıklığına iyi geliyor hem de yaranın iyileşmesini kısaltıyor. Kuru mamaları bu süreçte hafif ıslandırıp verebilirsiniz, yaş mamalara zeytinyağı ekleyip de verebilirsiniz tuvaletini yapmakta zorlanmaz

gulsundusmez

6-8 saat sonra yediği herşeyi verebilirsiniz

heniy

Teşekkür ederim yorumlarınız için :)