Vets Plus

Sindycan

Vets Plusun maltını ve multivitaminini kullanıyorum ama içindeki karamelden pek emin değilim %0,60 oranı sizce zararı olur mu?

12 CEVAP

tyguler

Bir şey olmaz o miktar çok az demişti

tyguler

Suzionline yazınında bir şey olamaz demişti

simbakedi

karameli bilmem ama vetsplus malti bu sitedeki 2 kisinin kedisini cok hastalandirdi

Phoenix3

Biz 1.5 aylıkken sahiplenmiştik. Petlebiden ilk siparişi verdiğimizde yanında vets plus malt 30 gr yollamışlardı. Veterinere sorduğumuzda çok da iyi bir malt olmadığını ve pek etkili olmayacağını ama bitene kadar günlük az miktarda verebileceğimizi söylemişti. Kullandık bitene kadar ve kedim tadını sevdi hiçbir sağlık sorunu da yaşamadı fakat sonradan veteriner tavsiyesi üzerine gimcat malt soft extra ya geçiş yaptık.

Eylulleydi

ben de multivitaminini kullanıyorum aylardır vet's plusın ve biz çok memnunuz. herhangi bir sağlık sorunu yaşamadık aksine tüyleri ve cildi eskisine göre çok daha sağlıklı ve güzelleşti. tadını çok seviyor, çok yararlı olduğunu gözlemliyorum

gulsundusmez

petlebinin kendi markası bildiğim kadarı ile ama bu yüksek bir oran değil diye okumuştum ama en iyisi ne derseniz Veda marka maltlar ve bioactive marka maltlar içerik olarak en en iyisi sonra gimcat

Oqrenerde06

hayatımızı kabusa çeviren malt kedim hem sevmedi hem de içinden çıkan hortum şeklinde ki sıvılar kedimin her tarafını batırdı birden sıkınca temizleyene kadar canımız çıktı kedım 24 saat kendini temizleye temizleye kahroldu. Kusma yaşattı petlebiye güvenerek aldım 100 gram multıvıtamın ve maltını kedımı hasta etti bildiğin. Birisinin iadesini yaptılar bana fakat şahsen ben ve kedım asla memnun kalmadım çöpe attım. Gımcat e geçtik şuanda da trixi kullanıyorum çok memnunum.

Seloyo

Vet's Plus multivitamin macun ve somon yağı kullanıyorum evdeki ve sokaktaki canlarıma. Benim çocuklarımda olumsuz bir etkisi olmadı ürünlerin. Sorunsuz tüketiyorlar severek yiyorlar ve içeriğindeki karamel eser miktarda olduğundan zararı olmaz denmişti.

Eylulleydi

Maltını kullandım herhangi bir sağlık problemi yaşamadı çocuklarım. Cuma günü yeni gördüğüm kitten paste ulaştı yeni doğum yapan kedim bayılarak tüketti, bir süre sonra yavrularına da yedireceğim

Palyaco

Taurinli olandan memnun kaldım ben

aysekara1

Onun yerine Bio PetActive Cati Malt (yenilenen formül) öneririm.

Merto18

ben de maltını uzun süredir kullanıyorum biz çok memnunuz. bahçedeki yavrularım için de kitten multivitaminini aldım yeni çıktı sanırım. severek yediler, inşallah fayda sağlayacak