Kedim Sanırım Toka Yuttu

Seymaoz5

Daha önce toka yuttu sonra tuvaletiyle çıkarttı şimdi öğürüyor yine yutmuş olabilir mi yuttuysa ne yapmalıyım

5 CEVAP

simbakedi

bilmiyorum ne yapmalisiniz da tekrar yuttuysa biraz daha dikkatli olmalisiniz

Seymaoz5

Veterinere götürme şansım yok şu an evde yapabileceğim bir şey var mı

simbakedi

bilen birisi yardım eder benim fikrim yok. arayıp da öğrenebilirsiniz ne yapmanız gerektiğini veterinerden

veterinere mutlaka götür çıkaramazsa ameliyat olması gerekir vucüdunda kalması tehlikeli olabilir

Lils

Dışkıyla ya da kusarak çıkar. Eğer hiç dışkı yapmıyorsa zeytinyağı ve malt verebilirsiniz.