Nd Mama

Nd kitten tahılsız mama önerir misiniz

5 CEVAP

aysekara1

Evet.

ben tavuklu ve narlısını kullanıyordum kedim lady nin tavuğa alerjisi çıkınca diğer kedimin mamasınıda değiştirdim artık nd morina balıklı kavunlu ve balkabaklısını yiyorlar mutlular seviyorlar dikkatli kontrol et bazı kedilerin tavuğa alerjisi oluyor

Yumak3302

Evet öneririm

simbakedi

evet nd ocean kitten kullaniyorum ben 10 gun yumusak kaka sorunu yasadik sonra kendiliginden gecti. kedim istahla yiyor mamasini. simdi de yavas yavas tavuklu narlisina geciyoruz kedim bunu da cok severek yiyor. bundan sonra baska aromasina gecmeyi dusunuyorum. tavuklu narliyi t rendyolda takip edin ben 305 tlye aldim dusuyor buralara kadar fiyati

Şuan bizde onu kullanıyoruz ama sadece benim kedimde mi bilmiyorum bazı yorumlarda da gördüm. Başlarda nd tavuklu olanı iştahla yiyorlar sonradan istemeyerek alıştıklarından mı ağır geldiğinden mi bilmiyorum küçük boyunu alarak deneyin derim