Kötü Hava Şartları Yüzünden Gelmeyen Kargo

ebrardogan

Ben 11 Haziran'da bir kargo verdim ve dün Yıldırım şubesine teslim edildi. Bu gün de araca yüklendi ve dağıtıma çıkıyor yazdı. Fakat saat 15 gibi Özel Sebepler/Kötü Hava Şartları yüzünden kargonuz teslim edilemedi yazıyor. Yarın da evde olmayacağım. Kargo ne zaman gelir?

4 CEVAP

Snzlc

Bunu bence kargo şirketine arayıp sormanız gerekiyor.

Ahmetemind

Muhtemelen yarın kargonuz tekrar dağıtıma çıkacak. Sizi bulamayacaklar, kargoyu şubeye bırakacaklar. Ertesi gün ise eğer çok yoğun değilse yine kargonuzu alıp dağıtıma çıkarırlar muhtemelen. Eğer çok yığınlar ise kargoyu bir kaç gün şubede bekletip geri gönderirler. Yarın sabah Yıldırım şubesinin telefon numarasını bulun imternetten. Arayıp evde olmadığınızı, bir sonraki gün getirip getiremeyeceklerini sorun. Eğer getirmeyiz derler ise şubeden alırsınız

aysekara1

bence 2 güne gelir

Kargonun İçinde mama var diye de bu soru buraya sorulmaz kargo şirketini arayın