Mantar İle İlgili Bilgi Alabilirmiyim

arkadaşlar iki kedim var ikiside mantar oldu birnin boynunda var bezle kapattık kaşımasın diye ama öbür kedim lady kulağında var ve kaşıyarak her gün büyütüyor veterinere götürdüm boyunluk taktı ama lady daha kötü oldu stres yaptı kaşımasını nasıl engellerim ve nasıl kurtulurum mantardan

2 CEVAP

Superisi814

Veterineriniz mantar için ilaç vermedi mi ?
Çeşitli ilaçlar var bunun için , spreyler de var. İlerlerse aşısı da var ama aşının etkili olup olmayacağı kesin değil. Bazı mantarlar bulaşıcı , sokak kedilerimin mantarı birbirine geçti.Bazıları da insana da bulaşan türden.Kendi hijyeninize de dikkat etmelisiniz..
Geçmiş olsun..

ilaç verdi ama etkili olmadı bizde ekosin tabletle yıkadık ama ladynin kulağındaki tüyler döküldü küçük kedim lordun mantarı düzeldi baya