Kedim Tuvalet Sonrası Miyavlıyor

Kedim eve ilk geldiğinden beri böyle her tuvalet çıkışında 3 4 kez miyavlar neredeyse 1 yıl oldu tuvaletinde ve sağlık durumunda hiçbirşey yok eminim kakasını falanda kontrol ediyorum acaba niye miyavlıyor bilgisi olan var mı

5 CEVAP

simbakedi

benimki de girmeden once miyavliyor hep acaba bir sorun mu var diye bakiyorum ama haber veriyor bence sizinki de oyle :D bizimki bir de kosarak cikiyor yani keske duzgunce cikip sadece miyavlasa

aysekara1

Benimki de girmeden önünde miyavlar hep bir nedeni yok belki haber veriyordur bitti bu diye :D

diablerose

hani kucuk cocuklar tuvaletini yaptiktan sonra bittiii diye seslenir ya. bence sizinki o hesap. bnmki de oyleydi. bakti ki ben gunde en az 4 kez temizliorum vazgecti

Lunetta

Ben de haber verdiğini düşünüyorum, anne bittiiii gibi geliyor :) Luna da miyavlar bazen bitince, bir sorun yok sağlığında.. Bir de ben tuvaletini yapınca 1 dakika kadar topaklanmasını bekleyip hemen temizliyorum belki bana, "yaptım temizleyebilirsin" diyordur.

gizemdr

ahaha benimki de gitmeden önce miyavlıyor. farklı miyavladığı için öğrendim de tuvalete gidişini haber veriyor gibi geliyor artık