Kedim Sanırım Gözü Açık Uyuyor,Mümumkün Mü?

TarcinBey

.AZ ÖNCE BASİMA TEKRAR GELDİ. 1 SAATTİR FALAN YERİNDE YATİYOR AYNİ NORMAL UYUDUGU POZİSYONDA HATTA UYURKEN CİKARDİGİ HİRİKTİLARİDA CİKARİYORDU. OKSAMAK İCİN BAKTİM GOZLERİ FAL TASİ GİBİ ACİKTİ AMA DOKUNUNCA NORMAL UYUDUGUNDA DOKUNDUGİM GİBİ KORKTU, ESNEDİ. GOZU ACİK ACİK UYUMASİ MÜMKÜN MÜ. YA DA OKSANARAK UYUMAYA ALİSMİS OKSAMAMİ BEKLİYOR OLABİLİR Mİ?

6 CEVAP

pamuk18pamuk

Okşadıktan sonra gözlerini kapatıyor mu ?

TarcinBey

2 GÜNDÜR BÖYLE OLUYOR

pamuk18pamuk

Daha önce gözünü kapatarak uyuyorsa sonradan böyle bir şey olacağını zannetmiyorum ama normalde olabilir bence insanlarda varsa kedilerde de olabilir bence ama birden olan birşey olduğunu sanmıyorum

TarcinBey

Evet oksadiktan sonra gözünü kapatiyor @pamuk18pamuk

pamuk18pamuk

O zaman uyumuyor olabilir gözü açıkken çünkü normalde gözü kapalı uyuyorsa açık uyuyamaz bence

Mercanizm

15 aylık kızım ilk kez gözü açık uyuduğuna şahit olduk. Annem rutin bir şekilde minişime iyi geceler öpücüğü vermeye geldi öptü mıncırdı gözü açık diye yapıyordu baktık tepki vermiyor bir korktum ama nefes alıyor uyuyor o zaman dedim ama rahat edemedim internetten baktığımda yarı uykulu yarı uyanık oluyormuş uyuduğu yerde güvende hissetmediğinde böyle uyurmuş kediler. 😹