Acil !!! Kedim Kısırlaştı Ve Değişik Kustu

Lils

Kedim kısırlaştı. O yüzden operasyondan sonra neredeyse 12 saat civarı yemek yemedi. Biraz geç ayıldı. İlk önce bir çay kaşığı yaş mama verdim yedi ve kusmadı. Sonra 1 tatlı kaşığı civarı yedi ve resimdeki gibi kustu. Rengi değişik o yüzden sormak istedim. Normal mi?

2 CEVAP

Lils

Resim yüklenmedi ama koyu yeşil kustu

gozdeyilmaz

Narkoz atıyordur muhtemelen çok sık kusarsa hekiminizi arayın ama 1 2 kere normal bizde yaşadık o durumları. Önünden bir süre daha kaldırın mamayı falan 1 saat kadar