Acill Lütfen

Seymadmrdgn

Merhaba 4 aylik disi nir kedim var 1 gün önce bir karış örgü ipi yutmuştu hala çıkarmadı cok endiseliyim bisey olur mu veterinerene götürdüm hemen suan bisey yapamayiz dediler yaşadığım şehir küçük veterinerde röntgen bile yok olsa da gözükmez zaten bekliycez diyolar napmam lazım cikarir mi kendi

1 CEVAP

patipatili

Malt, zeytinyağı gibi şeyler verin burda araştırırsanjz daha önceden aynı olayı yaşamış kişilerin tecrübeleri ve tam olarak ne yapmanız gerektiği var arama kısmına “ip” yazın. İp uzadıkça kesin çekmeyin çekerseniz daha büyük sorunlara yol açar. Geçmiş olsun