Burnunun Yanındaki Siyah Leke Nedir

Sumeyyeelif

Arkadaşlar yeni bir kedi sahiplendim veterinere götürdüm kontrolleri yapıldı ama burnunun yanındaki siyahligi sormayı unuttum kabuk gibi acaba temizlenirmi bu ? Yada nedir neden oldu konuyla alakalı bilgisi olanların yorum yapmalarını rica ediyorum.

1 CEVAP

Renklipati

Temizleme solüsyonu varsa pamukla bir temizleyin yoksa suya biraz sirke koyarak pamukla dilin yara kabuğu da olabilir akne diyicem de burunda olduğunu hiç duymadım,siz silin en azından o kabuk gitsin daha çabuk temizlenir