3 Yavru Kedi

Lunasibirya

Arkadaşlar bu yavru kedilerin annesine araba çarpmış ben eve alamıyorum ama onlara mama verdim yediler ikizlerin birinin gözünün etrafında ki tüyler dökülmüş bilmiyorum napıcam veteriner alırmı bakmak için

8 CEVAP

pongul

don't feed the troll

KedimVar

Mislymiya siz iyi misiniz? Cok sukur herkes sizin gibi degil! Cins degil diye mi yapiyorsunuz bu ayrimi? Ama cins olsa hemen aa ne kadar tatli dersiniz. Sizin gibilerin boyle hayvansever sitelerde isi yok. Cok sinirlendim su an. Tiksiniyorum sizin gibilerden !!!

Denizzzzzz

Bağlı olduğunuz belediyenin veterinerliğini arayın gelip alırlar tasavilerini yaptıktan sonra ya sahiplendiriyorlar yada geri aldıkları yere bırakıyorlar

nevin_alkan

Gözlerine 4-5 liralık damlalar var damlatsanız yeter aslında çünkü daha küçükler ve gözleri kirli

Lunasibirya

Mislymiya sen kimsin ya almazlarsa ben bakarım bu yavrucuklara kendi Şevkatimi veririm kendi sevgimi veririm onlar cins kedilerden daha değerli herkes sizin gibi değil Allah tan

Lunasibirya

Bu ne terbiyesizlik ya sen hayvan bakma

Mislymiya

Bence o kedileri kimse almaz sağlıksız lar ayrıca cins değiller

LindaKibrit

@nevin_alkan ın da dediği gibi göz damlasından alabilirsiniz. 5 tl yi geçmez. Kedim iö gözü çapak olduğunda damlatmıştık. Hemen geçmişti. Göz damlasının adı gentagut. Yalnız eczanede buna benzer genta adında bir ilaç daha var. Onu almayın. Alacaksanız gentagut alın