Kedimin Kuyruğu Kapıya Sıkıştı

chromatica

kedim ayağımın dibindeydi ve bende kapıyı kapatıyordum allahtan yavaş yavaş kapattım ve kuyruğu orda kalmış birden bağırınca korktum. kuyruğunda şu an bir şey yok gibi ama elleyince kızıyor kötü bir şey olmaz dimi çünkü böyle şeylerde kuyruk kesebiliyorlarmış vetler sanırım :(

2 CEVAP

ataol

ben de aynı sorunu yeni yaşadım fakat okuyup edindiğim bilgilere göre elleyince kızıyorsa kırık olma ihtimali yüksekmiş. her durumda kesmiyorlar, o konuda içiniz rahat olsun. kırığın durumuna göre çeşitli tedavi yöntemleri var. geç olmadan bir veterinere danışmanız iyi olacaktır.

chromatica

@ataol kırık olacağını sanmıyorum ya öyle şiddetli kapatmadım kapıyı ayrıca kuyruğunu sallıyor kırık olsa sallayamazdı bence