Mama Ve Malt Alisverisinizi Nerden Yapiyorsunuz

diablerose

arkadaslar bugune kadar hep petlebiden aldim mama ve maltı. baska yerden yapmaktan da cekiniyorum. guvenemiyorum. ama burdan yapinca da gereksiz bi odeme yapmis oluyorum. siz nasil bi yol izliyorsunuz

20 CEVAP

duman_cat_world

Siteyi yıldızlamış. Bu yüzden söyleyeyim dedim. M a r k a m a m a yazmıştım yukarıdaki yorumda.

gulsundusmez

Gereksiz derken? Açıkcası taklit ürün dolu piyasa daha ucuza alınca kafada soru işareti olmalı bazısı taklit bazısı hele son kulnnama tarihine 2 ay kalmışsa ucuz.Ben burda en güvendiğim orjinal marka ve son kullnama tarihi ileri o yüzden 3-5 tl farka bakmıyorum. Yanında hediye mama malt veriyorlar aynı fiyata denk geliyor ucuza aldığım dediğiniz parayla. Birde çok hızlı kargo bazen 1gr mamamız kalmıyor ertesi gün elimizde.Ben malum popüler sitelerden bazen kampanya yakalıyorum ama 4-5 gün elime ancak geçiyor

Bir yere bağlı kalmayın bence. Her sitede dönem dönem indirimler oluyor. Ben e vi ne mama, ko lay mama,pet bu ra da,petlebi, pet zz shop talan ediyorum hepsini şimdi 10 kg bozita aldım yine altüst ettim siteleri. Pet bu ra da da temmuz du son kullanma tarihi 537 liraydı. Mar ka mama da 399 du ama skt 3. Aydı ondan dolayı tercih etmedim. En son hayvan lar için her şey den 412 tlye skt temmuz buldum onu aldım. Uğraştırıyo ama ne yapalım. Oturup not alın karşılaştırın :))

Royal canin kitten kuru mama kullanıyorum. Gimcat shinycat kitten yaş mama kullanıyorum onu hepsiburdadan almıştım. Gimcat kitten paste kullanıyorum onu petlebiden aldım. Ödül maması olarak meo tavuk be ciğerli kullanıyorum onu da petlebiden aldım.

diablerose

orjinalini daha uyguna alabilecekken almazsam evet "gereksiz" oluyor. zaten de orijinal ve daha uygun bildiginiz güvendiginiz bi yer var mi diye sormusum. bunun da duyarini yapmazsiniz artik