Mama Ve Malt Alisverisinizi Nerden Yapiyorsunuz

diablerose

arkadaslar bugune kadar hep petlebiden aldim mama ve maltı. baska yerden yapmaktan da cekiniyorum. guvenemiyorum. ama burdan yapinca da gereksiz bi odeme yapmis oluyorum. siz nasil bi yol izliyorsunuz

20 CEVAP

gizemdr

mamayı petlebi ve markama m a 'dan alıyorum. indirimleri takip ederek hangisi uygunsa onu seçiyorum.
mama değil ama petim c e'den kum almıştım. patlamış, rezil şekilde geldi resmen. instagramdan aşırı kibar bir şekilde durumu açıkladım. "tamam almayın bir daha :)" yazdılar :D kötü bir deneyim olarak da onu ekleyeyim.

gozdeyilmaz

Mamamızı çoğunlukla buradan ya da m a r k a m a m a dan maltımızı da veterinerden

Renklipati

Mama ve malt hep petlebiden alıyorum, fakat iki ay önce mama burda yoktu ma ma cı teyze den aldım güvenli site hızlı kargo burdan alışveriş yapanlar dan duymuştum bende aldım

tyguler

hayvanlar icin hersey . com

bio pet markasi burada ucuza geliyor diğer sitelere göre, ben buradan alıyorum.

Zeeelis

nerede daha ucuz bulursam ordan yapıyorum açıkçası ********da ***********da satıcı yorumlarını okuyorum .petlebi ,marka mama, ********** vs gibi yerlerden de alışveriş yaptım 3 uygulama da güzel bir şekilde kolilemişti ürünlerimi.

Zeeelis

t rendyol ,************ ve petz zshop yazmıştım sırasıyla yıldızlı olan yerlere :D

diablerose

m a r k a m a m a guvenilir mi. sıkıntı yasarsaniz muhatap buluyor musunuz? bi sefer bi yerden alisveris yaptim. kac defa bisiler sormaya ulasmaya calistim hic muhatap bulamadim

diablerose

zeeelis sansurlenmissiniz anlamadi ben :D

GulcanCavli

Mamamız Veteriner onerisi Malt ********tan alıyoruz

GulcanCavli

********

GulcanCavli

Pet gross tan

aysekara1

Maltı *************** dan alıyorum çok uygun. Mamayı ********dan 10 kg şeklinde uyguna geliyor.

simbakedi

a mazon ya da t rendyoldan alıyorum t rendyolda satıcısına dikkat etmek lazım genelde yıldızlı olanlarda sorun yaşamadım.

tyguler

mamayi nereden aldığımı yazmamısım.
petlebi daha güvenilir geliyor bana mama için arada aşırı fiyat farkı yoksa petlebiden alıyorum.
veya trend.yol dan alıyorum

duman_cat_world

Merhaba. Evet Petlebi biraz pahalı. Size kesinlikle uygun fiyatlı ve güvenilir *********.com sitesini öneriyorum! Mesela GimCat malt soft extra 80-90 TL'yken *********dan 68 TL! Aynı zamanda güvenilir. Mutlaka bakın derim.